Mūsų produkcija

Mūsų alus gaminamas tik iš natūralių medžiagų, yra gyvas ir nepasterizuotas, todėl yra visada šviežias ir išraiškingo skonio. Pagrindinis alaus kokybės garantas - vanduo, išgaunamas iš nuosavo gręžinio. Aluje esanti angliarūgštė išgaunama alui natūraliai fermentuojantis, o ne priverstiniu gamybiniu būdų. Skirtingai nuo pasterizuoto ar kitaip apdirbto alaus, mūsų gaminamo alaus realizacijos laikas yra žymiai trumpesnis.

 


 
Alus ,,Daujotų"

Lengvas, gintaro spalvos, silpnesnio alaus megėjams. Tai pats populiariausias alaus darykloje ,,Davra" verdamas alus. Patobulinta receptūra - dar daugiau apynių aromato, dar daugiau išraiškingesnio skonio. Šiam alui taii pat suteiktas kulinarijos paveldo statusas.
Alus ,,Varniukų"

Tai 5,6 % stiprumo, juodas alus, turintis maloniai saldoką skonį, primenantis močiutės ruginės duonos, bei avižų giros skonį. Silpnas apynių aromatas. Galima ragauti ir gerai pašildytą, įdedant į alų citrinos skiltelę. Šiam alui suteiktas kulinarijos paveldo statusas.
Alus ,,Linksmieji vyrukai"

Tai gyvas alus, pagamintas pagal tradicinę Aukštaitijos alaus gamybos technologiją, išsiskiriantis sodriu salyklo skoniu ir apinių aromatu, vartotojų vertinamas dėl savo išraiškingo bei atskleisto tikro, tradicinio alaus skonio.
Alus ,,Natural"

Tai šviežias, nepasterizuotas, aukštaitiškas alus. Nors yra gan stiprus ir svaiginantis, tačiau išlaikęs sodriai gintarinę spalvą bei švelnų apynių aromatą.


Alus ,,Chicago's''

„Chicago‘s“ alus skirtas aludarių Daujotų giminės senelio ir prosenelio Juozapo Selenio garbei paminėti.

„Chicago‘s“ alus simbolizuoja tradicijos ir istorijos skonį, pasižymi išraiškinga raudonmedžio spalva, o kavos ir karamelės aromatas nustelbiamas gaivaus apynių kartumo. Šis alus – neabejotinas žvarbių rudens ir žiemos vakarų kompanionas.
 


Patvirtinkite, kad Jums yra 20 metų