Alaus darykla “Davra”

Visa kas geriausia iš kartos į kartą

Alaus darykla "Davra" valdoma išskirtinai šeimos narių ir yra viena iš nedaugelio privataus Lietuviško kapitalo alaus daryklų, kurios sudaro atskirą ir unikalų Lietuvos alaus pramonės sektorių.

 
Privačios šeimos daryklos koncepcija reiškia tai, jog gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos ir ingredientai, siekiama ne kiekybės, o kokybės. Iš kartos į kartą perduodamos gyvo alaus tradicijos bei vertybes.  Be kita ko, alaus darykla prisideda investuojant į vietos žmones, bendruomėnes ir aplinkosaugos projektus. Visa tai leidžia kurti ne tik socialiai atsakingą vietos verslą, bet ir užtikrinti regioninį alaus gamybos tradicijų puoselėjimą.

   

 


  Firminė parduotuvė

   Apsilankykite mūsų firminėje parduotuvėje Pakruojyje.

   Adresas: Prekybos centras DAVRA. 
   J. Paukštelio g. 9, LT-5220, Pakruojis, Lietuva, Tel. (8421) 61023


 


“Davra” Istorija
1993 metais liepos 1d. mažame Aukštaitijos miestelyje – Pakruojyje, privačioje namų valdoje, buvo įkurta privati V.Daujoto įmonė Davra, kurios pagrindinė veikla buvo alaus gamyba ir mažmeninė prekyba. Alaus darykla Davra gamino šiame krašte populiarų kaimišką alų. Alus buvo  gaminamas mediniuose kubiluose, kurių vienas buvo reikalingas salyklo apcukrinimui, kitas – misos fermentavimui, viso buvo galima pagaminti iki 200 litrų per dieną. Misos nutekinimui buvo naudojami stambūs šiaudai, o po jais buvo dedamos skaldytos  žalio alksnio lazdelės, kurios priduodavo alui savitą skonį. Paruošta misa buvo fermentuojama apie 7 valandas, o po to,  putai dar nesukritus, jaunas alus buvo košiamas į ąžuolines statines, kuriomis buvo tiekiamas į prekybą. 

2005 metais vasario 8d. įmonė pertvarkyta į Uždarąją akcinę bendrovę Davra ir perkelta į naują alaus daryklą, kuri įsikūrusi nuostabioje Kruojos upės pakrantėje. Uždaroji akcinė bendrovė Davra – šeimos verslo įmonė, subūrusi kruopštų ir atsakingą kolektyvą, nuolat siekianti pateikti vartotojams tik kokybiškas paslaugas ir produktus.

Mūsų tikslas – nuolat tobulinti alaus gamybos procesą, skleisti tikro alaus vertybes, taikant pažangias alaus gamybos technologijas bei siekiant kuo aukštesnės produkcijos kokybės.


 
Patvirtinkite, kad Jums yra 20 metų